gaziemir koltuk döşeme


İZMİR / GAZİEMİR / ATIFBEY MAH.

İlan No
524

İlan Tarihi
02-01-2020

İlhan Ulukavak
Üyelik Tarihi : 19 Aralık 2019
Kullanıcı Mağazası
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Reklam Alanı
İlan AçıklamasıAyyıldız Koltuk Döşeme Atölyesi


Ayyıldız Koltuk Döşeme Atölyesi, 2011 yılından bu yana yüksek kalite ve 100 müşteri memnuniyeti prensibi ile koltuk döşeme, yenileme ve tasarım faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Firmamızın önceliği en kaliteli malzemeyi ve işçiliği en uygun fiyata müşterilerine sunmaktır. Firmamız çalışmaları esnasında günümüz teknolojileri ışığında en verimli ve yenilikçi model, yöntem ve teknikleri her zaman yakından takip ederek, daha kaliteli ve daha uzun ömürlü ürün vermeyi amaçlamaktadır. Ürün ve hizmetlerimizde her zaman kalite ön planda tutulmaktadır. İzmir İli Gaziemir ilçesinde 2011 yılında konuşlanmış olan firmamız kısa zaman içerisinde kalite ve dürüstlük ilkesini benimsemesi sayesinde tüm İzmir genelinde ve Ege bölgesinde sayısız siparişler alır hale gelmiş bulunmaktadır. ‘’Kısa vadede çok kazanç’’ yerine, oturaklı, ilkeli ve ‘’Kaliteden asla ödün vermeyen’’ bir firma haline gelmiş olan Ayyıldız Koltuk Döşeme Atölyesi, müşterilerinin talep ve istekleri doğrultusunda, şeffaf ve dürüstlük ilkesine bağlı olarak müşterilerinin kafasındaki soru işaretlerini bir kenara bırakmasını sağlamış ve uygun fiyata kaliteli ürünleriyle beğenilerine sunmuştur.

Firma olarak ergonomi bizim için çok önemlidir. Müşterilerimizin binbir emekleri ile sahip olduğu ve olmak istediği ürünlerini, onların günlük hayatlarında kullanımı kolay ve uzun ömürlü hale getiren Ayyıldız Koltuk Döşeme Atölyesi, yenilikçi ruhu ile çalışmalarına özveri ile devam etmektedir.

Firmamız bünyesinde koltuk tamiri, koltuk döşeme değişimi, koltuk ve kanepe süngerlerinin değişimi, kılıf değişimleri, koltuk iskeletlerinin sağlamlaştırılması, koltuk ve mobilyalarınızın cilalarının yenilenmesi, renk değişimi, sandalyelerinizin değişimi, isteğe bağlı olarak koltuk takımı, kanepe, yatak başlığı, baza döşemesi gibi koltuk ve döşeme dendiğinde akla gelebilecek her türlü hizmet verilmektedir.222 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü