• : 05444748404
EMITT Fuarı Turizm Sektörünün Geleceğine Işık Tutacak!
img
Türkiye

EMITT Fuarı Turizm Sektörünün Geleceğine Işık Tutacak!

                                                                  

Dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Fuarı – EMITT, iki yıl aradan sonra, 9-12 Şubat 2022 tarihlerinde TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

EMITT, stantlı firma, tur operatörleri ve belde katılımcılarını fuara daha fazla entegre etmek adına kendi etkinliklerini duyurmaları için destek veriyor.

Katılımcılarımız görünürlüklerini artırırken, ziyaretçiler arasında marka bilinirliklerini güçlendirecek ve kültürel zenginliklerini hem kendi stantlarında, hem de Ana Fuayede kurulacak olan sahnede özel aktiviteler ile yansıtabilecek.

EMITT 2022 Etkinlik Programı İş Geliştirme ve İlham Odaklı Buluşmalara Ev Sahipliği Yapacak
Dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri olan EMITT, sektör stratejisini desteklemek, bilgi alışverişi sağlamak, inovasyonu teşvik etmek ve de turizm sektörünün kamu, özel sektör ve akademik boyutları arasında etkileşim sağlayarak yeni fikirlerin tanıtılmasını sağlamak adına iş geliştirmeye yönelik etkinliklerle dolu bir program hazırladı!

Türkiye’deki turizm sektörü için de iş birlikleri geliştirmek anlamında en önemli fuar. EMITT’te dört gün boyunca katılımcılar ve ziyaretçiler; birbirinden değerli konuk ve konuşmacılarla turizm gündemi, alternatif turizm trendleri ve sürdürülebilir inovatif turizm uygulamalarının ipuçları konuşacak. 

Teknoloji, iklim kaygıları, pandemi gibi faktörlerin köklü değişikliklere yol açtığı, değişime uyum sağlamanın, sürdürülebilirliğin anahtarı olduğu bu yeni dönemde, ortak gündemimizle turizm sektörünü yönlendiren uzman isimler EMITT Konferans Sahnesi’nde ağırlanacak. 

EMITT’in 25. Yıl Temaları Sektöre Yön Veriyor
EMITT Fuarı, çok değerli Devlet organları, sektörel birlikler, tur operatörleri ve seyahat acentaları ile otellerinin yanı sıra havayolları, konaklama tesisleri, ulaşım ve bilişim teknolojileri firmaları gibi turizm sektöründe yer alan profesyonellerin buluşma noktası.

Turizm sektörüne yön veren uzmanlar EMITT’te gündeme dair turizm trendlerini kapsayan oldukça zengin bir etkinlik programı çatısında sektörle buluşacak.

4 gün boyunca fuarla eş zamanlı olarak gerçekleşecek etkinlik programı kapsamında bu sene EMITT, konferanslara, özel fuar turlarına, influencer sunumlarına, girişimci buluşmalarına ve kültürel performanslar gibi farklı formatta interaktif aktivitelere ev sahipliği yapacak.

25. yıla özel birçok farklı format, konu ve uzmanlığı entegre ederek “Sürdürülebilir ve Verimli Turizmin Geleceği”, “İklim, Gıda ve Kültür Dostu Turizm”, “Ulaşım, Konaklama ve İletişimde Yeni Eğilimler” ve “Müşteri Deneyiminde Yeni Nesil Teknolojiler“ başlıklı 4 ana temada oturumlar düzenleyecek. 

Turizm Sektörünün Geleceği 45’i aşkın sektör lideri ile 10 farklı oturumda konuşulacak


İlginizi Çekebilir

 • img

  İzmir Güvenilir Bir Turizm Destinasyonu Oluyor

  Türkiye
  Haberi İncele
 • img

  ZeroBuild Forumu 44. Yapı Fuarı – Turkeybuild Istanbulda

  Türkiye
  Haberi İncele
 • img

  İzmir de Yıl Boyu Kültür Sanat Etkinlikleri

  Türkiye
  Haberi İncele
 • img

  8 ŞUBAT 2022 SALI İZMİR BARAJ DOLULUK ORANLARI NASIL?

  Türkiye
  Haberi İncele
 • img

  Erzurumda 8incisi düzenlenen Uluslararası buz tırmanışı sona erdi.

  Spor
  Haberi İncele
 • img

  Doğuş otomatik kepenk ile otomatik kepenk sistemleri değişiyor

  Türkiye
  Haberi İncele
 • img

  Dünyamızdaki kullanılabilir araziler bilim adamlarının araştırmalarına göre korkutacak ölçüde yok olmak üzere

  Dünya
  Haberi İncele
 • img

  İstanbul İplik Fuarı Şubat ayında ziyaretçilerle buluşacak

  Türkiye
  Haberi İncele
 • img

  Bizizmir

  Türkiye
  Haberi İncele
 • img

  EMITT Fuarı Turizm Sektörünün Geleceğine Işık Tutacak!

  Türkiye
  Haberi İncele